• ساعت : ۹:۲۸:۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ 
  • کد خبر : ۳۳۰۹
شهردار تنكابن: شهر آماده تبلیغات محیطی نامزدهای مجلس یازدهم است .
 

شهردار تنکابن ؛ شهر آماده تبلیغات محیطی نامزدهای مجلس یازدهم است.

مهندس زرودی : تفکرات تبلیغات کاندیدای محترمی که برای قانون گذاری برای کشور راهی خانه ملت می‌شوند نباید از آلوده سازی شهر شروع شود.

مهندس زرودی شهردار تنکابن : چند نقطه ی از شهر را برای تبلیغات محیطی کاندیدای نامزد ها درنظر گرفتیم .

شهردار تنکابن در ادامه افزود ؛ با توجه به درنظر گرفتن چندین نقطه برای تبلیغات محیطی برای کاندیدای مجلس شورای اسلامی از مسئولین ستادها تقاضا داریم که در جای های مشخص شده نسبت به تبلیغات کاندیدای مدنظرشان استفاده کنند .

موضوعی که همگان می بایست نسبت به آن حساسیت ایجاد نمایند بحث تبلیغات محیطی نامزدهای انتخاباتی و سیمای بصری شهر در قبل نوروز می باشد و همگان باید کمک کنیم فرهنگ های غلط برچیده شود و مردم نه با تبلیغات بصری بلکه با شناخت واقعی از کاندیدای محترم نسبت به انتخاب نماینده اصلح اقدام نمایند.

  وی همچنین اظهار داشت؛بخش اعظم دیوارها و جداره های شهری در طی دوسال مدیریت شهری با هزینه های بالا مورد مرمت و طراحی قرار گرفتند که عدم مدیریت و رعایت  می‌تواند تحمیل هزینه‌ای هنگفتی به شهرداری‌ شود.

وی در پایان ضمن تاکید موکد بر حفظ نما و منظر شهری و دعوت از عموم شهروندان در پای صندوق های رای عنوان کرد؛ در صورت عدم رعایت در نحوه قانونی تبلیغات با ستاد مرکزی کاندیدای مورد نظر برخورد قانونی خواهد شد.

 
 
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.0.0
    V5.5.0.0