• ساعت : ۹:۴۹:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ 
  • کد خبر : ۳۶۴۲
دستور شهردار تنكابن مبنی بر احیای سیمای بصری
محمد ابراهیم لاریجانی شهردار تنکابن از گشت های شبانه عوامل اجرایی جهت احیای سیمای بصری سطح شهر خبر داد . شهردار تنکابن // شهروندان و صنوف جهت پیرایش شهری پیشگام بشوند.

محمد ابراهیم لاریجانی شهردار تنکابن از گشت های شبانه عوامل اجرایی جهت #احیای_سیمای_بصری سطح شهر خبر داد .

شهردار تنکابن // شهروندان و صنوف جهت پیرایش شهری پیشگام بشوند.

محمد ابراهیم لاریجانی شهردار تنکابن در گزارشی کوتاه با تاکید بر حفظ نما و منظرشهری خواستار رعایت در ابن بخش از سوی شهروندان و صاحبان صنوف شد و افزود ؛ اولین دستوری که در راستای رفع معضلات بصری ابلاغ کردیم بحث اجرای گشت شبانه توسط نیروهای اجرایی بوده و همکاران ما در واحد های تابعه هر شب نسبت به گشت زنی در سطح شهر و رفع زشتی ها اقدام می کنند.

رفع معضل سد معبر نیازمند اقدامات فرهنگی است.

مدیر شهری در این زمینه افزود ؛ کسبه و صاحبان صنوف به این باور باید برسند که سدمعبر نه تنها منجر به افزایش فروش نمی شود بلکه منجر به اشغال پیاده رو و نارضایتی شهروندان می شود .

وی همچنین تاکید داشت ؛ بنابر رسالتی که بنام منشور حقوق شهروندی تعریف کردیم کرامت انسانی در رفع سد معبر و معضلات آن در راس امور باید قرار گیرد و موارد از تذکر لسانی و تذکر کتبی شروع خواهد تا در نهایت برخورد قانونی که در راس همه ی این موارد به همکارانم تاکید کردم توجه به کرامت انسانی افراد خصوصا دست فروشان عزیز باید مدنظر قرار گیرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.0.0
    V5.5.0.0