• ساعت : ۱۴:۴:۱۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ 
  • کد خبر : ۳۶۵۶
نشست شهردار تنكابن با خبرنگاران و اهالی رسانه شهرستان
شهردار تنکابن در نشستی صمیمانه با خبرنگاران و اهالی رسانه شهرستان دیدار و گفتگو کرد. وی در این نشست که باهدف آشنایی با اصحاب رسانه ، خبرنگاران و فعالین حوزه رسانه ای برگزار شده بود به بیان طرح و دیدگاه های خویش حول مدیریت شهری پرداخت و فضای رسانه ای شهرستان را فضایی پویا و فعال عنوان کرد و بر استفاده از این ظرفیت در جهت رفع محرومیت ها و مشکلات شهری خواستار پیگیری و مطالبه گری اصحاب رسانه از مدیریت شهری شد. این نشست نیز با حضور ریاست شورای شهر حاج مرتضی فرجی نیز همراه بود.

شهردار تنکابن در نشستی صمیمانه با خبرنگاران و اهالی رسانه شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

وی در این نشست که باهدف آشنایی با اصحاب رسانه ، خبرنگاران و فعالین حوزه رسانه ای برگزار شده بود به بیان طرح و دیدگاه های خویش حول مدیریت شهری پرداخت و فضای رسانه ای شهرستان را فضایی پویا و فعال عنوان کرد و بر استفاده از این ظرفیت در جهت رفع محرومیت ها و مشکلات شهری خواستار پیگیری و مطالبه گری اصحاب رسانه از مدیریت شهری شد.
این نشست نیز با حضور ریاست شورای شهر حاج مرتضی فرجی نیز همراه بود.

محمدابراهیم لاریجانی در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه به تشریح برخی اقدامات و برنامه های خود پرداخت و از برنامه تدوین شده برای شهر تنکابن با نام تنکابن ۱۴۱۰ خبر داد.

شهردار تنکابن با اشاره بر ظرفیت غنی در حوزه اطلاع رسانی و ارتباطات در شهرستان تنکابن ؛استفاده ازین ظرفیت را در جهت مطالبه گری و پیگیری مشکلات مردمی از مجموعه مدیریت شهری را یک اولویت برشمرد و تصریح کرد ؛ ماهیت و ظرفیت رسانه امروز بر کسی پوشیده نیست و خبرنگاران نیز بعنوان نمایندگان افکار عمومی می بایست به پیگیری امورات مردم و مشکلات آنان بپردازند و در این مسیر نیز با تبیین وظایف و ساختار مدیریت شهری ،شیوه درست مطالبه گری را برای مردم آشکار سازند و در این مسیر نیز از هیچ نقدی ناراحت نمی شوم و از نقد و تحلیل درست از شرایط و مشکلات استقبال میکنم .

 مدیر شهری در ادامه افزود ؛سال هاست بجهت حضور در فضاهای کاری مختلف با کار رسانه ای و خبری آشنایی کامل دارم و با خبرنگاران عزیز نیز ارتباط کاری دارم و آنان را همکار خود در کلیه جایگاه های شغلی می دانستم و در برهه فعلی نیز همان موضوع به قوت خودش باقی است و تمام خبرنگاران و اهالی رسانه نمایندگان مجموعه مدیریت شهری در بین مردم هستند و از تملق و کار خبری برای برجسته سازی مدیر آن هم با پول مردم مخالفم و اعتقاد دارم عملکرد بهترین تبلیغ برای مدیر بوده و از تمام رسانه ها نیز انتظار پیگیری مشکلات مردمی را دارم تا برجسته سازی خودم و همکارانم را و در این مسیر ثابت قدم خواهم ماند.
شهردارتنکابن در ادامه افزود //گام قبل از توسعه ایجاد بستر توسعه است .
تعبیر ما از شهرسازی ایجاد بسترتوسعه بوده که در غالب طرح های تفصیلی که مهم‌ترین ابزار ساماندهی نظام‌مند کالبدی شهرها، محسوب می‌شود توسط اداره کل راه و شهرسازی به شهرداری ها جهت اجرا ابلاغ می شود و شهرداری ها آن را بعنوان یک نقشه راه جهت اجرا قلمداد میکنند و مختار نیستیم هر طوری که بخواهیم عمل کنیم این بمعنی اجرای صحیح قانون بوده و نیازمند آن هستیم بینش در حوزه شهرداری و شهرسازی تقویت شود تا سطح انتظارات و توقع منطقی شود و نیاز نباشد تا ادارات اجرایی در حوزه کاری همدیگر ورود نمایند.

وی در ادامه افزود ؛ مهم ترین موضوع افزایش سطح رضایتمندی مردم از سطح خدمات رسانی توسط شهرداری بوده و در الویت بوده و در برهه فعلی عموما سطح خدمات به محورهای اصلی اختصاص داده شده و این مورد پذیرش نیست و می بایست خدمات بطور متوازن به کلیه اقصی نقاط سطح شهر داده شود.

 وی تکمیل پروژه های نیمه تمام را الویت دیگر برشمرد و افزود ؛ آنچه که در برهه فعلی با آن مواجه هستیم برخی پروژه های نیمه تمام بوده از موضوع برید های چندگانه تا بحث دیواره سازی رودخانه و تعیین و تکلیف کارخانجات آسفالت و سنگ شکن و موضوعات مربوط به سایت زباله که همگی از الویت برخوردار هستند و می بایست با اتخاذ تدابیری درست موضوعات مطروحه را حل نماییم تا انرژی منفی حاصله از این پروژه ها که مدت هاست در بین مردم و مدیران شهری قبلی دست به دست میچرخد رفع شود.

وی در بخش دیگری نیز افزود ؛ شهر در ناپایدارترین حالت ممکن قرار دارد و می بایست به وضعیت پایدار برسد و سپس پروژه گردشگری تعریف نماییم اما آنچه رخ داد گردشگر بر شهروند ترجیح داده شد و این در حالی است که باید رضایت شهروند ابتدا ملاک توسعه قرار گیرد و در افق بالاتر جذب گردشگر ولی این ترتیب لحاظ نشد و در سال نخست سعی خواهیم کرد فضای شهر را برای ورود به حوزه گردشگری آماده کنیم و سپس با ارائه بسته های سرمایه گذاری نسبت به جذب آنان اقدام خواهیم کرد.

 وی در پایان از تمامی ظرفیت های انسانی شهرستان اعم هنرمندان ،نخبگان ،جوانان ،اساتید دانشگاه و ....خواست تا کمک حال مدیریت شهری باشند و از هر ظرفیت در جهت معرفی تنکابن اقدام نمایند.امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.0.0
    V5.5.0.0